Sponzoři

Pravidla

 

Na stránkách čtyřkolky-bazar.cz jsou uveřejňovány výhradně inzeráty spojené s tématikou čtyřkolek. Všechny inzeráty musí splňovat pravidla slušnosti a dodržovat všechny platné zákony České republiky.

Provozovatel stránek čtyřkolky-bazar.cz si vyhrazuje právo smazat inzeráty, které jsou dle jeho názoru v rozporu se slušnými mravy, zákony či jinak nevhodné pro uveřejnění. Zároveň si provozovatel vyhrazuje právo zablokovat uživatelům, kteří podobné inzeráty uveřejňují.

Všechny inzeráty musí být přidány do správné kategorie, typu a kraje. Pokud je inzerát uveden chybně, může být provozovatelem serveru přesunut.

Platnost inzerátů je 90 dnů ode dne uveřejnění, poté je inzerát vymazán, před vymazáním je uživatel informován 7 dnů předem.

Všechny údaje, které uživatel zadal při své registraci, budou kromě přihlašovacích údajů uveřejněny u zadaného inzerátu.

Provozovatel server čtyřkolky-bazar.cz neodpovídá za obsah a správnost údajů uvedených v jednotlivých inzerátech. Za tyto informace nese odpovědnosti jejich zadavatelé.